تبلیغات
سایت تخصصی موبایل
- بازدید امروز:
- كل بازدیدها:
- كل پیام ها:
- كل ارسال ها:
- افتتاح سایت: 5/11/1386
 
اضافهحذف

   
پنجشنبه 18 بهمن 1386 نوشته شده توسط سروش

www.parsload.com

به گزارش پایگاه خبری پارس لود به نقل از تالیانیوز - گزارشات رسیده از برخی منابع آگاه حاکی از آن است که شرکت گوگل، قصد دارد گوشی جدید خود را هفته آینده، طی برگزاری همایش Mobile World به صورت رسمی معرفی کند.

برای خواندن به ادامه بروید...

www.parsload.com

به گزارش پایگاه خبری موبایلستان به نقل از تالیانیوز - گزارشات رسیده از برخی منابع آگاه حاکی از آن است که شرکت گوگل، قصد دارد گوشی جدید خود را هفته آینده، طی برگزاری همایش Mobile World به صورت رسمی معرفی کند.
به گزارش تالیانیوز، این در حالی است که مسؤولان شرکت گوگل اعلام کرده‌اند، عرضه رسمی این گوشی به بازارهای تلفن‌همراه در آینده نزدیک میسر نمی‌باشد.
گفتنی است شایعات مختلف در رابطه با ساخت گوشی جدید شرکت گوگل طی سال 2007 از سوی بسیاری از پایگاه‌های خبری دنبال شده است. علاوه بر این عرضه سیستم‌عامل متن‌باز Android که برای استفاده در تلفن‌های همراه از سوی شرکت گوگل وارد بازار شد، به این شایعات دامن زده است.
برخی از منابع خبری اعلام کرده‌اند، شرکت گوگل قصد دارد طیف باند فرکانسی خاصی را از سازمان تنظیم مقررات مخابراتی و رادیویی ایالات متحده آمریکا در اختیار بگیرد.
با عرضه رسمی سیستم‌عامل تلفن‌همراه Android که از سوی شرکت گوگل طراحی و تولید شده است، "اریک اسمیت" مدیرعامل شرکت گوگل گفت:«ما در حال حاضر به طور رسمی وجود گوشی خاصی از سوی شرکت گوگل را اعلام نمی‌کنیم.»
برخی از کارشناسان بر این عقیده هستند که "اریک اسمیت" با بیان این جمله "در حال حاضر" این موضوع را اعلام کرده‌ است که شرکت گوگل هم‌اکنون در حال تکمیل سیستم‌های سخت‌افزاری این گوشی است و در آینده، آن را روانه بازار می‌کند.بازدیدها [] - نظرات []
CopyRight © 2007 - 2008 Powered By Vbulliten 3 www.parsload.com